Konferencje w Spa - Hotel Azzun - Rzym jest na wyciągnięcie ręki!

logo

Vouchery dla organizatorów konferencji

VOUCHER

Szkolenia dla firm

Konferencje w SPA

Hotel Pałac Alexandrinum

Hotel Pałac Alexandrinum

Liczba sal konferencyjnych

Liczba sal konferencyjnych:

3

Największa sala konferencyjna

Największa sala konferencyjna:

100

Liczba miejsc noclegowych

Liczba miejsc noclegowych:

70

Zobacz również:

Konferencje w zabytkach

Hotel*** Zajazd Piastowski

Hotel*** Zajazd Piastowski

Liczba sal konferencyjnych

Liczba sal konferencyjnych:

5

Największa sala konferencyjna

Największa sala konferencyjna:

800

Liczba miejsc noclegowych

Liczba miejsc noclegowych:

131

Zobacz również:

Konferencje w Spa

Hotel Azzun - Rzym jest na wyciągnięcie ręki!

Hotel Azzun - Rzym jest na wyciągnięcie ręki!

Fot. Hotel Azzun Orient SPA&Wellness****

Hotel Azzun Orient SPA Welness**** to obiekt, w którym odnajdą się osoby ceniące sobie profesjonalizm w biznesie, a jednocześnie bliskowschodnie techniki relaksacyjne. Idealną alternatywę dla intelektualnych debat w trakcie służbowych konferencji stanowi szeroka oferta, jaką można cieszyć się w tutejszym SPA & Wellness.

Azzun Orient SPA & Wellness**** spełnia nawet najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Jego niewymowny atut to przestrzenne wnętrza, które są w stanie pomieścić trzysta osób. Hotelowi goście mają do dyspozycji dziewięć sal, które można dowolnie aranżować – w zależności od potrzeb. W tym przestronnym miejscu można zatem zorganizować kameralne, biznesowe spotkanie, a jednocześnie liczną konferencję, czy kongres. Każde tego typu wydarzenie nadzorowane jest przez tutejszy personel, który również dba o jak najlepszy wypoczynek przybyłych gości.


Przede wszystkim relaks

W hotelu skorzystać można z wielu atrakcji, jakkolwiek z pewnością najbardziej wyszukaną z nich oferuje SPA & Wellness. Usługi świadczone przez Azzun Orient SPA & Wellness spotkały się z nieocenioną aprobatą ze strony jury konkursu Prestige SPA Awards, które przyznało hotelowemu kompleksowi SPA & Wellness drugie miejsce w kategorii „ Najlepsze holistyczne SPA ”. Bardzo istotne są również pozytywne opinie, płynące z ust stałych bywalców hotelu, którym dane było cieszyć się opieką profesjonalistów.


Pożytecznie, a zarazem przyjemnie

Doskonałym dopełnieniem konferencyjnych potyczek są zabiegi, z jakich można skorzystać w ramach hotelowego SPA & Wellness. Stres i zmęczenie, jakie pojawiają się podczas prezentacji i dyskusji, można zniwelować do zera m.in. dzięki łaźni parowej Rasul, zażywając masażu Hammam w pianie , podczas tradycyjnych masaży relaksacyjnych lub po skorzystaniu z pielęgnacyjnych zabiegów na twarz i ciało. Jest to jedynie kilka z wielu pociągających propozycji, znajdujących się w ofercie SPA & Wellness.

Sensualny Orient

Zabiegi oferowane przez Azzun Orient SPA & Wellness przepełnione są orientalnymi inspiracjami, które są szczególnie widoczne w technikach masażu, mających swoje źródło w bliskowskodnich metodach masażu i yogi. Korzystny wpływ zarówno na ciało, jak i na duszę, ma orientalna oprawa, z jaką spotkać się można podczas każdego z zabiegów. Goście hotelu Azzun, korzystający ze strefy SPA & Wellness mogą zatem liczyć na pełny relaks, będący skutkiem tak zmysłowej atmosfery panującej podczas zabiegów. Ich głównym zamysłem tych jest współgranie ze wszystkimi zmysłami, co potęguje odprężenie i spokój.

SPA & Wellness w hotelu Azzun to doświadczenie angażujące w pełni całe ciało i umysł. Prawdziwi pasjonaci takiego relaksu odnajdą w ofercie również autorskie rytuały – np. rytuał bogini Azzun, rytuał Kasandry, czy rytuał Skrzydła Isztar. Podczas każdego z nich klient może liczyć na niepowtarzalny nastrój i komfort.


Harmonia między ciałem a umysłem

Uczestnictwo w konferencji, która połączona jest z możliwością skorzystania z oferty SPA zawiera się we wschodnim modelu pojmowania człowieka, gdyż obejmuje jednoczesną dbałość o ciało i umysł. Równowaga ta jest kwestią niezwykle ważną, szczególnie dla osób, które chcą podwyższyć swą efektywność w pracy.


Kadra Azzun Orient Spa & Wellness zainspirowana jest kulturą i filozofią Wschodu, co przejawia się w codziennych praktykach, jakie spotkać można w hotelu. Dzięki tej inspiracji osoby uczestniczące w konferencjach organizowanych w hotelu Azzun, po opuszczeniu Kromerowa, mogą czuć się bogatsi nie tylko o nowe doświadczenia biznesowe, ale też odprężeni, zrelaksowani i gotowi na nowe wyzwania.
Data publikacji: 01.07.2014

 

Obiekty konferencyjne w SPA

Hotel Haffner
Sopot

Lb. sal konferencyjnych

Sal konferencyjnych

8

Największa sala

Największa sala

300

Lb. miejsc noclegowych

Miejsc noclegowych

200

Dymek
Hotel Haffner**** w Sopocie to ekskluzywny obiekt dysponujący 100 pokojami i 6 apartamentami zlokalizowany nieopodal piaszczystej plaży. Niezaprzeczalnym atutem(...)
ParkHotel Łysoń ****
Wadowice

Lb. sal konferencyjnych

Sal konferencyjnych

5

Największa sala

Największa sala

250

Lb. miejsc noclegowych

Miejsc noclegowych

120

Hotel Mistral Sport
Gniewino

Lb. sal konferencyjnych

Sal konferencyjnych

9

Największa sala

Największa sala

900

Lb. miejsc noclegowych

Miejsc noclegowych

226

Dymek
Posiadamy 8 apartamentów o powierzchni 71 m2 każdy. Bardzo wysoki standard pokoi pozwala na pełen komfort pobytu dla najbardziej wymagających . Dzięki dużej(...)
Queen Boutique Hotel****
Kraków

Lb. sal konferencyjnych

Sal konferencyjnych

3

Największa sala

Największa sala

85

Lb. miejsc noclegowych

Miejsc noclegowych

68

Dymek
Queen Boutique Hotel **** stanowi owoc wieloletniego doświadczenia oraz rodzinnej pasji do wszystkiego, co piękne i najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie(...)

zobacz wszystkie

Dwór Oliwski – Jak zawsze piękny i urokliwy!

Dwór Oliwski powstał z myślą o osobach ceniących sobie komfort, elegancję oraz wysmakowane i luksusowe wnętrza. To miejsce, które potrafi (...)

Modrzewie Park Hotel

Hotel & Spa KAMELEON

IBB Andersia Hotel

Hotel Mistral Sport****

Planujesz konferencję nad morzem? Zależy Ci na tym, aby była perfekcyjna? Jeśli tak, zapoznaj się z ofertą Hotelu Mistral, Sport**** w Gni (...)

****ARTIS Hotel & SPA

Czarny Potok w Krynicy

Queen Boutique Hotel – możesz liczyć na iście królewskie przyjęcie!

Zobacz również

Konferencje z adrenaliną

Konferencje w zabytkach

Konferencje w atrakcyjnych regionach

Malowniczy Gdańsk

Malowniczy Gdańsk

Udana konferencja to nie tylko profesjonalny hotel, do którego zabierzemy gości, ale również atrakcyjna okolica, [..]

 

Konferencja w podhalańskim stylu

 

Konferencje nad Dunajcem

 

Enigmatyczny Dolny Śląsk - daj się skusić!

Najbliższe konferencje

WYCEŃ SZKOLENIE

Zapytania grupowe

Znajdź obiekt

Województwo

Miejscowość

Nazwa obiektu

Liczba miejsc

w sali

noclegowych

Standart obiektu

Partner w Biznesie

Zapytaj nas

Szczególnie polecamy

 

 

Aktualności

www.namazurach.salekonferencyjne.pl

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.