img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 300 osób

Pragniesz zorganizować konferencję w urokliwym, a przede wszystkim cichym i spokojnym miejscu? Bliskość natury to jedno z ważniejszych kryteriów?

Jest takie miejsce w Polsce, gdzie w prosty sposób można połączyć komfort pracy z relaksem i odkrywaniem darów natury.
Przedstawiamy ośrodki zlokalizowane na Pojezierzu Mazurskim dysponujące salami przygotowanymi na przyjęcie licznych grup zorganizowanych. Wszystkie obiekty posiadające sale konferencyjne na mazurach.


Bruno


Hotel St Bruno****
Lokalizacja: ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
Kontakt: 87 732 65 00

Hotel mieści się w przepięknie odrestaurowanym XIV- wiecznym krzyżackim zamku. Architekci zadbali o detale i płynne przejście nowoczesnych form z tradycyjnymi elementami dawnej architektury. Wyjątkowego charakteru wnętrzom dodają harmonijnie dobrane detale: drewniane stare bele, stylowe dodatki nawiązujące do lat 20-tych i 30-tych, elementy zabytkowej konstrukcji zamku i zachowane fundamenty. Obiekt to wizytówka Giżycka i całej okolicy. Znajduje się w historycznym centrum miasta, tuż obok Twierdzy Boyen, Wieży Ciśnień czy XIX-wiecznych kamienic. Dla gości przygotowano 170 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach i apartamentach. Restauracja La Bibliotheque serwuje dania kuchni regionalnej i polskiej bazujące na ekologicznych i lokalnych składnikach. Centrum Konferencyjne składa się z 3 klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz nagłośnienie. Na terenie obiektu oferowany jest szerokopasmowy Internetu. Sale mają dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia. Po zakończeniu wydarzenia warto wybrać się do strefy MediSPa oraz Wellness i skorzystać z 17-metrowego basenu z hydromasażami, wodospadem i biczami wodnymi.

Więcej o hotelu: Hotel St Bruno****


Mikołajki


Hotel Mikołajki *****
Lokalizacja: Aleja Spacerowa — Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
Kontakt: 87 420 60 00

Obiekt zlokalizowany w samym sercu Mazur, w jednej z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych. Dogodna lokalizacja zaledwie 70 km od lotniska Olsztyn – Mazury sprawia, że jest to dobry wybór na konferencję dla osób z całej Polski. Położony na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach oferuje pięciogwiazdkowy standard w 100 najbardziej luksusowych i komfortowych apartamentach i pokojach na Mazurach. Z okien rozpościerają się widoki na krainę tysiąca jezior. Pokoje urządzone są z dbałością o detale i komfort gości. Szeroki wybór wykwintnych dań będących połączeniem międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną to oferta hotelowych restauracji. Centrum konferencyjne składa się z 3 przestronnych sal klimatyzowanych oraz w razie potrzeby istnieje możliwość organizacji wydarzenia w jednej z 3 restauracji. Daje to razem aż 7 przestrzeni konferencyjnych! W salach zamontowany jest system ścian mobilnych, dzięki którym można dopasować ustawienia do klienta. Warto skorzystać ze znanej w całym kraju oferty Strefy Basenowej oraz Świata Saun. O ciało zadbać można także w Spa & Wellness Decus Aquae.

Więcej o hotelu: Hotel Mikołajki


ERanoca


ERANOVA Miejsce Kreatywnej Aktywności
Lokalizacja: Obrońców Tobruku 3, 10-090 Olsztyn
Kontakt: 87 420 60 00

Eranova to olsztyńskie centrum kreatywne, gdzie realizować można swoje pasje oraz rozwijać biznes. Doskonała lokalizacja przy głównej trasie tranzytowej umożliwia sprawny i szybki dojazd, ponieważjest to droga prowadząca bezpośrednio z Warszawy czy Gdańska. W pobliżu znajdują się również główne dworce komunikacyjne: Dworzec Główny PKP i PKS. Obiekt został oddany do użytku w 2013 roku i od tamtej pory jest jednym z najchętniej wybieranym tego typu ośrodkiem przez lokalnych przedsiębiorców. Sale konferencyjne zostały wyposażone w wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz klimatyzację. To idealne miejsce na organizację zarówno kameralnych, jak i bardzo dużych spotkań biznesowych (sala balowa na 350 osób) w charakterze obiadu, kolacji (serwowane lub bufety szwedzkie) lub imprezy integracyjnej. Obsługa i management posiada doświadczenie w realizacji targów i wystaw oraz dużych imprez biznesowych. Kompleksowa obsługa gastronomiczna przerw kawowych zapewniania jest przez Restaurację „Era Smaku”
Więcej o hotelu: Eranova

Data publikacji: 13.02.2019

Aktualności

img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 300 osób

img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 300 osób

img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 300 osób


Zobacz więcej >

Nasi partnerzy