img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 500 osób

Wybierając miejsce na konferencje warto skorzystać z ofert ośrodków położonych w cichym i przepięknym regionie kraju jakim są Mazury. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej i lotniczej w komfortowy i szybki sposób można dotrzeć do serca Krainy Tysiąca Jezior.

Szukając obiektów spełniających najwyższe standardy obsługi oraz oferujących możliwość organizacji eventu dla 500 osób, warto skorzystać z prezentowanych obiektów. Są to uznane marki na rynku gwarantujące sukces wydarzenia.


Raj


Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA
Lokalizacja: Piaski 5, 12-220 Ruciane-Nida
Kontakt: 87 425 21 00

To nowoczesny kompleksowy ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy. Położony jest aż na 5 hektarach przepięknego terenu, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany. Własny port i duża, piaszczysta plaża sprzyjają wypoczynkowi oraz organizacji imprez integracyjnych, szkoleń i konferencji na Mazurach. W obiekcie znajduje się 100 pomieszczeń noclegowych zlokalizowanych w głównym budynku hotelowym oraz drewnianych domkach. Z okien pokoi rozpościera się widok na pobliskie jezioro. Meble zapewnią komfortowy wypoczynek. O podniebienia gości dbają szefowie kuchni Restauracji Malinka, a nad brzegiem jeziora dla wszystkich wodniaków i nie tylko przygotowano Tawernę Żeglarską. Mazurski Raj oferuje 6 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych wraz z pełnych wsparcie organizacyjnym i techniczne przy organizacji konferencji oraz doskonałe zaplecze gastronomiczne. Większe wydarzenia biznesowe odbywają się w Hali Sportowej, Tawernie i Wiacie Grillowej. Oprócz relaksu na plaży i w marinie goście mogą skorzystać z centrum sportowego czy zabiegów SPA.

Więcej o hotelu: Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA


ryn


Hotel ZAMEK RYN
Lokalizacja: Plac Wolności 2, 11-520 Ryn
Kontakt: 87 429 7000

W malowniczym przesmyku, pomiędzy dwoma jeziorami Ołów i Ryńskim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, położony jest dawny zamek krzyżacki zaadoptowany na nowoczesne Centrum Kongresowo- wypoczynkowe. Historia tego miejsca sięga aż XIV wieku. W obiekcie znajduje się 350 miejsc noclegowych, w pokojach z łazienkami, w samym zamku, pozostałe znajduję się w Willi. Do dyspozycji gości w pokojach dostępne są: zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, tv, szlafrok lub kapcie. Restauracje serwują dania sezonowe, opierające się na staropolskich przysmakach oraz daniach kuchni międzynarodowej. Szczególnie polecanym daniem jest confit z kaczych nóżek. We wnętrzu panuje klasyka z domieszką nowoczesnych aranżacji. Centrum konferencyjne mieszczące się w Zamku RYN składa się z 15 sal, o zróżnicowanej wielkości. Sprawdzą się na wiele sposobów: począwszy od wielkich konferencji na szkoleniach skończywszy. Wszystkie zostały wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny min.: flipchart, ekran, projektor czy rzutnik slajdów. Wnętrza sal nawiązują do historycznych pomieszczeń, meble wzorowane są na tych z epoki . zakończeniu eventu można skorzystać z hotelowego basenu lub kręgielni
.
Więcej o hotelu: Zamek RYN


manor


Hotel Manor
Lokalizacja: Kanarkowa 47, 10- 090 Olsztyn
Kontakt: 512 148 737

Kolejny obiekt położony nad samym brzegiem jeziora. Lokalizacja nad brzegiem malowniczego jeziora Żbik umożliwia korzystanie z licznych atrakcji wodnych. Obrzeża stolicy województwa warmińsko - mazurskiego są także doskonałą lokalizacją dla spotkań biznesowych. Warto wspomnieć, że panujący tu unikalny mikroklimat działa leczniczo. Rozległe tereny wokół hotelu umożliwiają organizację pikników, eventów firmowych czy team building. W obiekcie dostępnych jest 300 miejsc noclegowych w nowoczesnych, przestronnych pokojach z widokiem na jezioro. Klimatyzowane apartamenty pozwalają na komfortowy wypoczynek oraz efektywną pracę w cichej i spokojnej atmosferze. Podczas posiłków w restauracji można nie tylko delektować się daniami kuchni polskiej, ale również podziwiać panoramę okolicy. Obiekt oferuje 10 klimatyzowanych sal konferencyjnych, które pozwolą na organizację eventu nawet dla 1000 osób. Zróżnicowane powierzchnie pozwalają na dopasowanie do charakteru spotkania np.: kameralnych warsztatów, jak i dużych, międzynarodowych sympozjów. Po zakończeniu spotkania warto odwiedzić strefę relaksu z basenem, sauną fińską czy strefą Spa.

Więcej o hotelu: Hotel Manor

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną listą sale szkoleniowo-konferencyjne na mazurach

Data publikacji: 13.02.2019

Aktualności

img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 500 osób

img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 500 osób

img

Hotele konferencyjne na Mazurach posiadające sale na ponad 500 osób


Zobacz więcej >

Nasi partnerzy