\ Aktualności / z ostatniej chwili - Konferencja połączona z golfem na Mazurach
img

Konferencja połączona z golfem na Mazurach

Planujesz zorganizować ważne wydarzenie firmowe lub konferencję w najbliższych miesiącach? Chciałbyś, aby okolica była przyjazna i umożliwiała rekreację na świeżym powietrzu? Zapraszamy na Mazury, gdzie znajdziecie piękne, zielone pola golfowe, na których rozegracie elitarny firmowy turniej!

Województwo Warmińsko Mazurskie obfituje w malownicze tereny, błyszczące tafle jezior, komfortowe ośrodki wypoczynkowe i konferencyjne oraz atrakcje turystyczne. Organizując event w tej okolicy, warto zadbać o gości konferencji i zapewnić im ciekawe rozrywki. Oferty wielu hoteli opierają się zwykle na grupowym bowlingu, rozgrywce paintball ‘a czy rejsach po okolicznych jeziorach. Warto rozejrzeć się za nowym sposobem budowania więzi z grupą. Proponujemy wewnętrzne turnieje golfowe! Jest to jeden z najbardziej prestiżowych sportów na świecie. Sport ten jest odpowiedni zarówno dla intro- jak i ekstrawertyków, wymaga skupienia uwagi, ale i rozluźnienia ciała i emocji.

Prezentujemy 3 ośrodki, położone na terenie Mazur, oferujące możliwość rozgrywki na polu golfowym. Są to świetnie przygotowane, dysponują profesjonalnym sprzętem i dachową obsługą.

Klekotki Conference & SPA

Ten urokliwy kompleks położony jest w zabytkowym majątku młyńskim z XVII na Zachodniej części Mazur. Dysponuje bazą noclegową na 90 miejsc oraz 7 salami konferencyjno-bankietowymi, a dodatkowo szeroką ofertą atrakcji dodatkowych. Na terenie znajduje się także winiarnia z bogatą kolekcją win i miodów pitnych, restauracja slow food, klimatyczny ogród zimowy oraz jedno z największych w Europie Sento SPA. Klekotki zajmują ponad 120 ha, więc dysponują odpowiednim zapleczem do pieszych wycieczek jak i gier zespołowych. Zorganizowanie Turnieju dla uczestników konferencji będzie doskonałym pomysłem na kolejny dzień firmowych spotkań. Uczestnikom zapewniony zostanie profesjonalny sprzęt oraz pomoc fachowców w pierwszych krokach na polu golfowym.
Ceny ustalane są indywidualnie z organizatorem wydarzenia.


MGCC


Mazury Golf & Country Club

Mazury Golf & Country Club to ośrodek zlokalizowany w samym sercu Mazur, w pobliżu Olsztyna. Dojazd z Warszawy i Gdańska zajmuje tylko dwie godziny samochodem. Hotel oferuje 20 pokoi oraz apartamenty zapewniające komfortowy wypoczynek. Z okien rozpościera się widok na pole golfowe. Obiekt przystosowany jest do organizacji imprez okolicznościowych i firmowych. Po zakończonym spotkaniu biznesowym można rozegrać partię golfa na tutejszym profesjonalnym 18 dołkowym polu, położnym nad jeziorami Naterskim i Wulpińskim. Jest to pole klasy mistrzowskiej, zaprojektowane przez nastraszą na świecie firmę architektów pól golfowych, Hawtree Ltd. z Wielkiej Brytanii. Podstawowym założeniem projektanta było wykorzystanie nadzwyczajnej urody warmińskiego krajobrazu bez zbytniej ingerencji w przyrodę. Różnorodność terenu sprawia, że jest to niezwykle interesujące pole dla graczy - zarówno tych bardziej doświadczonych jak i początkujących. Dostępne jest 6-cio dołkowe pole treningowe dla mniej wprawionych graczy.
Ceny zaczynają się od 140 złotych za osobę podczas rozgrywki na profesjonalnym polu 18 dołkowym.


golf


Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Kolejne profesjonalne 18-to dołkowe pole golfowe w zestawieniu. Dom Klubowy znajdujący się na terenie ośrodka oferuje piękne przestrzenie wypoczynkowe, szatnie, profesjonalny sklep oraz taras z widokiem na pole. Restauracja serwuje klasyczne dania z nutką nowoczesności oraz klasyczne desery. Na terenie Klubu działa także Akademia Golfa, która zajmuje się kształceniem profesjonalnych zawodników. To idealne miejsca na przeprowadzenie firmowej rozgrywki. Ośrodek ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu Turniejów Firmowych, firmowych Akademii Golfa czy imprez okolicznościowych. Teren jest pofałdowany, brak linii prostych, dzięki temu gra będzie niezwykle ciekawa. Projektanci Ford Golf Design Group, pracując nad każdym z elementów pola, czerpali inspirację ze znanych pól golfowych z Wysp Brytyjskich. Organizując, wewnętrzną rozgrywkę, otrzymają Państwo profesjonalną obsługę, sprzęt oraz pomoc podczas całej imprezy. Ceny rozpoczynają się od 130 złotych za osobę.

Więcej informacji o ośrodkach konferencyjnych z regionu znajdziesz tu: Sale szkoleniowo-konferencyjne na Mazurach

Data publikacji: 15.05.2019

Nasi partnerzy