img

Konferencje na mazurach w hotelach z bazą noclegową na ponad 200 osób

1. Hotel Robert`s Port Lake Resort & SPA**** ( Mazury)

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 200 osób
Tel 87 429 84 76

Hotel Robert`s Port Lake Resort & SPA, to malowniczy obiekt położony wśród lasów, tuż nad brzegiem jeziora Tałty – doskonałe miejsce wypoczynkowo – biznesowe na Mazurach. Posiadamy pokoje jedno, dwu i trzyosobowe, pokoje rodzinne, Superior oraz Apartamenty, a nasza baza noclegowa jest w stanie pomieścić 200 osób. Przestronne łazienki z prysznicami i zestawem kosmetyków kąpielowych, klimatyzacja, TV i wiele innych udogodnień oraz bezpłatny dostęp do naszego Centrum Wellness i Fitness PORT, dla hotelowych Gości. W obiekcie znajduje się również funkcjonalne Centrum Biznesowe, w którego skład wchodząsale konferencyjne, a ich modułowe ściany pozwalają na łączenie i dzielenie powierzchni konferencyjnej, tworząc 6 niezależnych sal. Największa nasza Sala Czerwona, pozwala zorganizować wydarzenie biznesowe nawet dla 200 osób. Obiekt nasz może się poszczyć wspaniałą kuchnia regionalną ze wspaniałymi rybami, leśnymi grzybami i doskonałymi daniami zarówno mięsnymi jak i wegetariańskimi. Centrum SPA, sala Fitness oraz dostęp do jeziora i bliskość lasów zapewni Państwu wiele rozrywek.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Robert`s Port Lake Resort & SPA****

2. Omega Hotel*** ( Mazury)

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Sielska 4a, 10-802 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 220 osób
Tel 89 522 05 00

Omega Hotel położony jest nad brzegiem jeziora Ukiel, w niedalekiej odległości od centrum Olsztyna. Oferujemy Państwu 96 pokoi w kategoriach Standard, Superior I Apartament. Komfortowe pokoje i wiele udogodnień czynią z nas dogodne miejsce wypoczynku na Mazurach. Oferujemy również naszym Gościom Biznesowym 4 w pełni wyposażone Sale Konferencyjne, a możliwość ich swobodnego dzielenia lub łączenia według wymagań klienta pozwala uzyskać 12 niezależnych przestrzeni biznesowych na spotkania od 12 do 580 osób. Restauracja oferuje dania staropolskie, regionalne smaki oraz dania fit, a sala bankietowa ma możliwość organizacji spotkań dla nawet 300 osób. Chata Grillowa może być dopełnieniem imprez plenerowych bądź spotkań przy ognisku. Dostęp do jeziora oraz duży ogród i bliskość lasu, dają wiele możliwości rekreacyjnych i sportowych, możemy Państwu zaproponować między innymi spływy kajakowe, regaty żeglarskie, organizacje skoków spadochronowych lub przelot motolotnią. Dogodna lokalizacja (2km od Olsztyna), daje wiele możliwości turystycznych, jak i biznesowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Omega***

3. Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA *** ( Mazury)

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: Piaski 5, 12-220 Ruciane-Nida
Największa sala konferencyjna: 600 osób
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 250 osób
Tel 87 425 21 00

Puszcza Piska, Szlak Wielkich Jezior i jezioro Bełdany, to bezpośrednie sąsiedztwo Hotelu Mazurski Raj – idealne miejsce turystyczno – biznesowe na Mazurach. Zapraszamy do naszych 65 stylowych pokoi oraz 22 komfortowych domków, które łącznie mogą zakwaterować 250 Gości. Wspaniała okolica i zachwycająca kuchnia są naszymi głównymi atutami. Hotelowa Restauracja, Klub Nocny oraz 3 Bary, stanowią nasze zaplecze gastronomiczne, gdzie królują wyśmienite ryby, dary lasu i regionalna kuchnia. Goście Biznesowi mogą skorzystać z 7 sal konferencyjno – szkoleniowych, które wyposażono w nowoczesny sprzęt, który pozwoli zorganizować każde spotkanie firmowe. Własna plaża i port zapewnią wszystkie rozrywki wodne, a centrum SPA & Wellness pozwoli na relaks i odpoczynek. Mogą Państwo u nas również: pograć w bilard lub kręgle, poćwiczyć na Sali sportowej lub siłowni, bądź pograć w tenisa. 6ha zielonego terenu należącego do hotelu sprzyja organizacji imprez integracyjnych z wieloma atrakcjami oraz innych, dużych wydarzeń plenerowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mazurski Raj***

4. Hotel Klub Mazury*** ( Mazury)

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Młynowa 51, 11-700 Mrągowo
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 220 osób

Jezioro Czerne w Mrągowie i okoliczne tereny zielone to najpiękniejsze miejsce na Mazurach, gdzie mieści się siedziba Hotelu Klub Mazury. Zapraszamy zarówno turystów indywidualnych, rodziny z dziećmi, jak i Gości podróżujących biznesowo. Pokoje znajdują się w dwóch budynkach: Pelikanie i Cyrance, które oferują zarówno standardowe pokoje dwuosobowe jak przestronne, dwuizbowe Apartamenty. Restauracja Mazurska, mogąca pomieścić250 biesiadników, zaprasza na potrawy regionalne i staropolskie, przyrządzane głównie z lokalnych składników, a Klub „Pod Jaszczurem” zachwyci bogatą ofertą trunków. Restauracja „Wenecka” to ulubione miejsce spotkań gastronomicznych dla 80 osób, a Karczma Regionalna posiada 150 miejsc. Gościom biznesowym oferujemy nasze 4 Sale konferencyjne z pełnym zapleczem kongresowym, pozwalające zorganizować zarówno kameralne wydarzenia dla kilkunastu osób, jak i duże sympozja dla 180 zaproszonych uczestników. Hotel oferuje dostęp do plaży, korty tenisowe, wielofunkcyjne boiska, stoły bilardowe oraz wszystkie atrakcje wodne z przystanią włącznie.

5. Hotel Manor**** ( Mazury)

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Kanarkowa 47, 11-041 Olsztyn
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: 300 osób

Hotel Manor położony jest nad samym jeziorem Żbik i stanowi doskonały wybór dla turystów i podróżujących służbowo. Oferujemy Państwu 110 pokoi, w tym jedno, dwu i trzyosobowe, dwupoziomowe oraz przestronne Apartamenty, możemy pomieścić nawet 300 Gości. Zaplecze gastronomiczne naszego hotelu to doskonałe dania z ryb, kuchnia staropolska, regionalna i wegetariańska. Restauracja Duża, Małą i Drink Bar oraz oranżeria mogą się również stać salami biesiadnymi nawet dla 400 osób. Ogromny teren należący do hotelu oraz bogate zaplecze SPA i Fitness zapewni rozrywkę i rekreację w postaci basenu, łaźni suchych i parowych, jacuzzi, kręgielni, Sali bilardowej, zabiegów SPA, salonu zabaw dla dzieci, lub organizacji aktywnego wypoczynku w pobliżu hotelu. Kilkanaście kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych oraz organizacja imprez integracyjnych łącznie z wizyta na strzelnicy, zabawami outdoorowymi i atrakcjami wodnymi, sprawia, że jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych na Mazurach hoteli dla biznesu.

6. Hotel Nad Pisą*** ( Mazury)

 Green Garden Hotel w Falentach


Adres: ul. Ratuszowa 13, 12-200 Pisz
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 209 osób

Hotel Nad Pisą, to wspaniałe miejsce wypoczynkowo – konferencyjne. Doskonałe położenie bezpośrednio nad rzeką daje wiele możliwości zarówno dla Gości indywidualnych, jak i biznesowych. Oferujemy 209 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach 1, 2, i 3 – osobowych oraz dwupoziomowych Apartamentach, większość pokoi oferuje wspaniałe widoki na rzekę oraz tarasy wypoczynkowe. Hotel Nad Pisą, to również atrakcyjne miejsce biznesowe na Mazurach oferujące 4 sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt, niezbędny przy organizacji kongresów i eventów. W hotelowej Restauracji mogą Państwo skosztować wspaniałych potraw regionalnych, kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, a sale bankietowe, patio i tarasy, mogą być również organizatorem spotkań integracyjnych lub uroczystości rodzinnych dla 40 – 160 osób. Hotelowi Goście mogą odetchnąć w pięknym parku, lub spróbować wędkowania bezpośrednio z hotelowego okna. Należące do Hotelu gabinety kosmetyczne, sauna fińska i salon fryzjerski mogą stać się dopełnieniem wypoczynku.


Data publikacji: 07.02.2020

Nasi partnerzy