img

Obiekty konferencyjne na Mazurach posiadające więcej niż 5 sal konferencyjnych

Jeśli szukasz spokojnego miejsc oferującego, zarówno przepiękne widoki jak i odpowiednie wyposażone sale i przestrzenie konferencyjna – wystawiennicze, zapraszamy na Mazury! Jeden z najpiękniejszych regionów Polski ma wiele do zaoferowania klientom biznesowym.

Tutaj możesz przeczytać o trzech, naszym zdaniem, najciekawszych obiektach zlokalizowanych w obrębie województwa warmińsko - mazurskiego.


niegocin


Resort Niegocin
Lokalizacja: ul. Niegocińska 7, 11-500 Wilkasy
Kontakt: 87 428 04 54
Ilość miejsc w sali: 150

To malowniczo położony, całoroczny obiekt wypoczynkowo – konferencyjny, zlokalizowany nad jeziorem Niegocin, w miejscowości Wilkasy. Odległość, od letniej stolicy Mazur, Giżycka, to jedynie 6 km. Lokalizacja sprzyja odpoczynkowi na łonie natury oraz korzystaniu z dobrodziejstw czystej wody pobliskiego jeziora. Baza noclegowa obiektu to komfortowe pokoje jedno-, dwu-, i trzy osobowe wyposażone w biurka, umożliwiające dogodną i komfortową pracę, a także dostęp do Internetu. Na ścianach zadbano o jasne kolory, które pozwolą na odpoczynek. Centrum Konferencyjne składa się z 3 sal, położnych w oddzielnym budynku, z widokiem na sosnowy las. Do ich wyposażenia należy: ekran rozwijany, tablica przesuwana, TV, flipchart, rzutnik oraz profesjonalne nagłośnienie. Po zakończeniu spotkań i konferencji warto skorzystać z oferty Strefy SPA, która oferuje hydromasaż w jacuzzi oraz dostęp do saun: suchej i parowej, a także słoneczną łączkę, w której podczas relaksu organizm uzupełnia odpowiednią dawkę witaminy D3.

Więcej o obiekcie: Resort Niegocin


klekotki


Klekotki Conference & SPA
Lokalizacja: Klekotki 1 , 14-407 Godkowo
Kontakt: 55 249 00 00
Ilość miejsc w Sali: 120

To urokliwy kompleks położony w zachodniej części Mazur. Powstał w zabytkowym, dawnym ośrodku młyńskim z XVII wieku. Zajmuje powierzchnię prawie 120 ha. Swoim gościom oferuje 45 pokoi oraz apartamentów. W pomieszczeniach zachowano zabytkowe elementy architektury oraz wyposażono je w jasne, sosnowe meble. Wszystko uzupełniają dodatki wikliny oraz lnu. Do dyspozycji gości oddano 7 sal konferencyjno-bankietowych. Wszystkie wyposażone są w niezbędny sprzęt konferencyjny oraz dostęp do światła dziennego, z możliwością zaciemnienia. Po zakończeniu eventu warto skorzystać z oferowanych rytuałów Sento SPA. Wnętrza strefy SPA wypełniają zapachy olejków, wiórów cedrowych, ziół, suszu kwiatów, a wszystko to dzieje się przy dźwiękach gongów. Warto skorzystać z wielu zorganizowanych atrakcji na świeżym powietrzu. W okolicy znajdują się się trasy rowerowe. Obiekt dysponuje wypożyczalnią sprzętu rowerowego oraz wodnego. Na terenie znajduje się winiarnia z bogatą kolekcją win i miodów pitnych. Kuchnia serwuje potrawy regionalne w nurcie slow food, którymi można delektować się w klimatycznym ogród zimowym.

Więcej o obiekcie: Klekotki Conference & SPA


Bruno


Hotel St Bruno****
Lokalizacja: ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
Kontakt: 87 732 65 00
Ilość miejsc w Sali: 310

To niezwykłe miejsce na mapie Polski oferujące dogodne warunki dla biznesu. Hotel czterogwiazdkowy znajduje się, w odrestaurowany krzyżackim zamku, w malowniczej części Giżycka. Jego historia sięga XIV wieku, jednak na przestrzeni wieków obiekt zmieniał swój wygląd i przeznaczenie. Łączą się tu unowocześniona myśl projektanta, nawiązująca do światowych hotelarskich trendów, oraz harmonijnie dobrane detale: drewniane stare bele, stylowe dodatki nawiązujące do lat 20-tych i 30-tych, a także dawne fundamenty. Hotel dysponuje 69 klimatyzowanymi pokojami i apartamentami, wyposażonymi w klasyczne meble drewniane oraz udogodnienia takie jak: minibar, sejf, tv, zestaw powitalny oraz ciepły szlafrok. Centrum Konferencyjne składa się z 9 sal o różnej wielkości, które mogą być wykorzystane w dowolny sposób. Klimatyczny hotelowy dziedziniec oraz przestronne foyer mogą być sceną odpowiednią do prezentacji podczas eventów branżowych czy targów. Goście, którym zależy na regeneracji ciała i duszy, mogą skorzystać z oferty MediSPA. Satysfakcja gwarantowana!

Więcej o obiekcie:Hotel St Bruno****

Data publikacji: 18.06.2017

Nasi partnerzy