img

Sale konferencyjne na Warmii i Mazurach w miejscowości Elbląg

Elbląg

Elbląg jest drugim co do wielkości miastem województwa warmińsko-mazurskiego, znajdującym się w północno-zachodniej jego części. Miasto znajduje się u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego, a także w granicach Parku krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Miasto jest bardzo bogate w piękne okazy flory – znajduje się tu ponad 70 niezwykłych pomników przyrody. Dobry dojazd do miasta i wiele miejsc, które są ciekawe z perspektywy turystycznej sprawiają, że miasto cieszy się sporą popularnością wśród turystów. W Elblągu znajduje się też sporo godnych uwagi zabytków, między innymi Brama targowa z 1309 roku, Muzeum Archeologiczno-Historyczne, a także wiele kościołów z różnych okresów historycznych. Niezwykłym zabytkiem jest również Kanał Elbląski powstały w połowie XIX wieku. Kanał jest drogą żeglowną z Elbląga do Ostródy, na której znajduje się 5 pochylni oraz dwie śluzy. Cały kanał i jego infrastruktura zostały uznane za zabytki techniki. Ze względu na dużą popularność turystyczną Elbląg posiada doskonałą bazę noclegową, wśród której każdy znajdzie coś na miarę potrzeb.
1. Hotel Młyn Aqua Spa *** w Elblągu

 Hotel Młyn Aqua Spa


Adres: ul. Kościuszki 132, 82-300 Elbląg
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 100
Telefon: 55 235 04-70

Hotel Młyn to elegancki, stylowy obiekt, którego wnętrza łączą w sobie tradycje z nowoczesnością. To idealne miejsce zarówno dla turystów szukających wypoczynku, jak i dla klientów biznesowych. Organizatorzy konferencji znajdą w hotelu idealne miejsce na szkolenia, konferencje, eventy, spotkania branżowe, a także imprezy integracyjne dla firm. W ofercie konferencyjnej znajdują się 4 sale o zróżnicowanej wielkości, które są klimatyzowane, dobrze oświetlone i nagłośnione, a także wyposażone we wszystkie sprzęty konferencyjne. Do dyspozycji uczestników spotkań są flipcharty, projektory, rzutniki oraz ekrany multimedialne. Dodatkowo na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy mogą również zamawiać w hotelowej restauracji kompleksowe wyżywienie, serwisy kawowe, obiady czy wieczorne bankiety dla uczestników spotkań.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Młyn Aqua Spa

2. Elbląski Park Technologiczny

 Elbląski Park Technologiczny


Adres: ul. Stanisława Sulimy 1, 82-300 Elbląg
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: brak

Elbląski park technologiczny położony jest w nowoczesnej, biznesowej dzielnicy Elbląga w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem. To miejsce, które na wiele sposobów łączy gospodarkę i naukę, tworząc płaszczyznę spotkań przedstawicieli zarówno biznesu, jak i świata naukowego. W Elbląskim Parku Technologicznym można organizować wszelkie wydarzenia branżowe: konferencje, szkolenia, wydarzenia biznesowe, eventy oraz spotkania biznesowe. Do dyspozycji organizatorów konferencji są 3 sale konferencyjne. Największa z nich jest w stanie pomieścić 100 osób. Sale są nowocześnie wyposażone, jasne, przestronne, klimatyzowane, a także posiadają dostęp do zaawansowanych technologicznie urządzeń audiowizualnych. Wysoki poziom obsługi oraz elastyczna oferta to gwarancja, że każde wydarzenie będzie świetnie zorganizowane.

3. Hotel Pod Lwem *** w Elblągu

 Hotel Pod Lwem


Adres: ul. Kowalska 10, 82-300 Elbląg
Największa sala konferencyjna: 20
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 70

Hotel Pod Lwem znajduje się w samym centrum Elbląga w pobliżu wielu atrakcji turystycznych. Obiekt jest świetnie wyposażony pod każdym względem i spełnia oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ofercie konferencyjnej znajdziemy w hotelu jedną, niedużą salę konferencyjną na 20 osób. To idealne miejsce na przygotowanie niewielkiego, kameralnego spotkania, konferencji czy szkolenia. Sala konferencyjna jest nowoczesna, klimatyzowana, dobrze oświetlona, a także posiada do dyspozycji świetne urządzenia audiowizualne. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na kompleksową oprawę gastronomiczną wszystkich wydarzeń. W trakcie kilkudniowych wydarzeń możliwe jest zakwaterowanie uczestników w tym samym obiekcie, co spotkania biznesowe.

4. Hotel Sowa ** w Elblągu

 Hotel Sowa


Adres: Al. Grunwaldzka 49, 82-300 Elbląg
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 70

Elegancki Hotel Sowa jest położony w centrum Elbląga tuż obok głównych tras dojazdowych do miasta. Świetna lokalizacja oraz bogata oferta to gwarancja, że organizatorzy wydarzeń z pewnością znajdą coś na miarę swoich potrzeb. W ofercie znajduje się jedna, przestronna sala konferencyjna na 70 osób, która jest jasna, klimatyzowana, przestronna, dobrze oświetlona z możliwością zaciemnienia. W przestrzeni konferencyjnej znajdują się również wszystkie urządzenia audiowizualne i multimedialne, które ułatwiają prowadzenie spotkań. Hotel Sowa jest świetnym miejscem na konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne czy branżowe eventy. Posiada doskonałą bazę gastronomiczną i noclegową. Uczestnicy konferencji mogą znaleźć zakwaterowanie w eleganckich, komfortowo wyposażonych pokojach hotelowych. Można tu organizować zarówno krótkie, kilkugodzinne spotkania, jak i kilkudniowe konferencje.


5. Hotel Arbiter *** w Elblągu

 Hotel Arbiter


Adres: Plac Słowiński 2, 82-300 Elbląg
Największa sala konferencyjna: 170
Liczba sal konferencyjnych: 7
Liczba miejsc noclegowych: 208

Hotel Arbiter w Elblągu to komfortowy, nowocześnie wyposażony obiekt znajdujący się w samym centrum miasta w dogodnej okolicy i doskonałym dojazdem. Hotel jest popularnym miejscem organizacji konferencji, szkoleń, eventów, spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych dla firm. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy 7 sal o zróżnicowanej wielkości, wśród których największa jest w stanie pomieścić 170 osób. Sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, jasne, przestronne, klimatyzowane, dobrze oświetlone. W każdym pomieszczeniu znajdują się nowoczesne urządzenia audiowizualne i multimedialne, które spełniają oczekiwania organizatorów wydarzeń. Hotel przygotowuje kompleksowe oprawy kulinarne wszystkich branżowych imprez. Natomiast w trakcie kilkudniowych wydarzeń istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach hotelowych.


6. Hotel Elbląg **** w Elblągu

 Hotel Elbląg


Adres: ul. Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg
Największa sala konferencyjna: 250
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 170

Czterogwiazdkowy Hotel Elbląg położony jest w samym sercu elbląskiego Starego Miasta w pobliżu największych atrakcji turystycznych. Obiekt łączy w sobie historyczną architekturę z nowoczesnym i funkcjonalnym designem we wnętrzu. W ofercie hotelowego centrum konferencyjnego znajdziemy 4 sale konferencyjne o różnej wielkości, które dodatkowo można dzielić i łączyć za pomocą funkcjonalnych ścianek. W największej powierzchni łączonej można zorganizować wydarzenie na 250 osób. Wszystkie sale konferencyjne są jasne i przestronne, posiadają dobre nagłośnienie i oświetlenie. W każdym pomieszczeniu znajduje się również komplet nowoczesnych urządzeń audiowizualnych, które ułatwiają prowadzenie spotkań. Hotel posiada świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Można tu organizować zarówno niewielkie, jak i całkiem spore szkolenia, konferencje, eventy oraz inne spotkania biznesowe.

7. Hotel Żuławy *** w Elblągu

 Hotel Żuławy


Adres: ul. Królewska 126, 82-300 Elbląg
Największa sala konferencyjna: 50
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 50

Hotel Żuławy znajduje się w samym centrum Elbląga w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem. Hotel cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i klientów biznesowych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń są 3 sale konferencyjne o różnej wielkości. Największa może pomieścić 50 osób. Jest to idealne miejsce do organizowania niewielkich, bardziej kameralnych szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i eventów branżowych. Cała przestrzeń konferencyjna jest nowocześnie zaprojektowana, świetnie wyposażona, klimatyzowana, dobrze oświetlona i nagłośniona. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są świetnej klasy urządzenia audiowizualne i multimedialne. Obiekt posiada również świetną restaurację i sporo miejsc noclegowych, można więc organizować tu nawet kilkudniowe wydarzenia.

Data publikacji: 30.01.2020

Nasi partnerzy