img

Sale konferencyjne w miejscowości Ostróda na Mazurach

Ostróda

Ostróda jest jednym z większych i najbardziej atrakcyjnych miast turystycznych na Warmii i Mazurach. Leży na Pojezierzu Iławskim nad Jeziorem Drwęckim i rzeką Drwęcą. Miasto bywa też nazywane stolicą Mazur Zachodnich, ma wiele atrakcji turystycznych i często jest bazą wypadową dla turystów zwiedzających Mazury. Jedną z ciekawszych atrakcji miasta jest duże, drewniane molo, które jest największym w Polsce obiektem śródlądowym tego typu. W sezonie letnim organizowane są tu liczne koncerty oraz imprezy kulturalne. Ogromna jest też infrastruktura dla wielbicieli sportów wodnych. Przez Ostródę przebiega też inna spora atrakcja, Kanał Elbląski, który jest jednym z ciekawszych zabytków technicznych w kraju. W mieście znajdziemy też sporo wartych obejrzenia zabytków, między innymi imponujący zamek. Miasto i okolice są świetnie przygotowane do wzmożonego ruchu turystycznego. Osoby odwiedzające miasto mają do dyspozycji rozbudowaną bazę gastronomiczną i noclegową.
1. Natural Hotel Eco&Conference w Ostródzie

 Natural Hotel


Adres: Warlity Wielkie k. Ostródy, 14-100 Ostróda
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 90
Telefon: 89 506 55 10

Natural Hotel Eco&Conference znajduje się na obrzeżach Ostródy z dobrym dojazdem i w niezwykłym otoczeniu nad wodą. Hotel cieszy się ogromnym zainteresowaniem organizatorów konferencji, szkoleń i imprez branżowych. To idealne miejsce na przygotowanie spotkania z dala od zgiełku miasta w niezwykłych, przyjaznych warunkach. Nowoczesne centrum konferencyjne posiada na wynajem 2 duże sale konferencyjne na 200 osób. Obie sale są doskonale zaprojektowane i wyposażone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają profesjonalne nagłośnienie, a do dyspozycji uczestników spotkań jest szereg zaawansowanych technologicznie urządzeń audiowizualnych. Na terenie całego obiektu jest również dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel ma świetną bazę noclegową oraz gastronomiczną. Spełni więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów wydarzeń.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Natural Hotel Eco&Conference

2. Hotel Dom Polonii ** w Ostródzie

 Hotel Dom Polonii


Adres: ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda
Największa sala konferencyjna: 60
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 100

Dom Polonii w Ostródzie to obiekt znajdujący się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych, a także istotnych dróg dojazdowych. Hotel jest świetnym miejscem na organizację szkoleń, konferencji, eventów, spotkań biznesowych oraz firmowych imprez integracyjnych. W ofercie centrum konferencyjnego hotelu znajdują się 3 sale konferencyjne. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 60 osób. Wszystkie sale są jasne i przestronne, klimatyzowane, a także wyposażone w niezbędne urządzenia audiowizualne i multimedialne. Hotel posiada bogatą ofertę kulinarną dla organizatorów spotkań. Można zamówić serwisy kawowe, poczęstunki, obiady, a także wieczorne przyjęcia i bankiety. Istnieje również możliwość zakwaterowania w hotelowych apartamentach.

3. Hotel Willa Port **** w Ostródzie

 Hotel Willa Port


Adres: ul. Mickiewicza 17, 14-100 Ostróda
Największa sala konferencyjna: 200
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 219

Hotel Willa port znajduje się w Ostródzie tuż nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Obiekt znajduje się w świetnej lokalizacji z doskonałym dojazdem. Jest nowocześnie zaprojektowany i wyposażony w wiele udogodnień dla turystów oraz klientów biznesowych. W hotelu często odbywają się konferencje, szkolenia, eventy oraz inne wydarzenia branżowe. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni. Dodatkowo sale można łączyć, aby uzyskać miejsce na większe wydarzenie. Wszystkie sale są przestronne, świetnie umeblowane, a także wyposażone w dobrej klasy sprzęty audiowizualne. Uczestnicy konferencji mogą również zamówić kompleksową ofertę kulinarną, między innymi poczęstunki, serwisy kawowe, obiady, lunche czy eleganckie przyjęcia. Hotel posiada sporo miejsc noclegowych w komfortowych warunkach. Można więc organizować w nim nawet kilkudniowe wydarzenia.


4. Hotel Platinum w OstródzieAdres: ul. Wyszyńskiego 11A, 14-100 Ostróda
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 117

Hotel Platinum to jeden z najnowszych i najbardziej nowoczesnych obiektów hotelowych w Ostródzie i okolicach. Obiekt jest świetnie zaprojektowany, doskonale wygląda z zewnątrz, a w środku jest profesjonalnie wyposażony. Hotel posiada rozbudowane centrum konferencyjne, które cieszy się dużym zainteresowaniem organizatorów wszelkich wydarzeń branżowych. W ofercie dla organizatorów konferencji znajdziemy 3 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, które są nowocześnie zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Sale są jasne, przestronne, a także wyposażone w dobrej klasy urządzenia audiowizualne i multimedialne. Hotel Platinum posiada również dobre zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Jest więc możliwość organizowania w nim nawet kilkudniowych wydarzeń z zakwaterowaniem uczestników na terenie tego samego obiektu.

Obiekty w Olsztynku 30 km od Ostródy

1. Hotel Revita Waplewo *** w Olsztynku – 31 km od Ostródy

 Hotel Dom Polonii


Adres: Maróz 2, 11-015 Olsztynek
Największa sala konferencyjna: 450
Liczba sal konferencyjnych: 6
Liczba miejsc noclegowych: 400

Revita Waplewo to spory ośrodek wypoczynkowy położony w przepięknej okolicy tuż nad jeziorem Maróz niedaleko Olsztynka. To miejsce wręcz stworzone do wypoczynku, relaksu na łonie natury, ale również do profesjonalnych spotkań biznesowych w doskonałej oprawie. Bogata oferta konferencyjna to gwarancja, że każdy organizator wydarzeń branżowych znajdzie przestrzeń na miarę własnych potrzeb. Do dyspozycji organizatorów jest 6 sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, które są świetnie wyposażone w nowoczesne sprzęty konferencyjne. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są między innymi projektory, rzutniki, flipcharty, ekrany multimedialne. Ośrodek posiada rozbudowaną bazę gastronomiczną oraz 400 miejsc noclegowych. Można tu organizować duże konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, a także imprezy integracyjne dla pracowników dużych i małych firm.

2. Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran w Olsztynku – 31 km od Ostródy

 Hotel Dom Polonii


Adres: Kołatek 2, 11-015 Olsztynek
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 300

Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Kormoran znajduje się nad urokliwym jeziorem Pluszne. Bliskość natury, niezwykłe widoki, cisza i spokój to gwarancja doskonałego wypoczynku i relaksu. Centrum Kormoran cieszy się również sporą popularnością wśród organizatorów wydarzeń biznesowych. W ofercie dla biznesu centrum posiada 4 sale konferencyjne o różnej wielkości. Największa sala pozwala na zorganizowanie imprezy na 300 osób. Wszystkie sale konferencyjne posiadają bogate wyposażenie oraz dostęp do nowoczesnych, profesjonalnych urządzeń audiowizualnych. Do dyspozycji uczestników biznesowych spotkań są między innymi projektory, rzutniki, flipcharty, a także ekrany multimedialne oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizatorzy wydarzeń mogą również liczyć na kompleksową obsługę kulinarną oraz zakwaterowanie w komfortowych, świetnie urządzonych pokojach.

Data publikacji: 30.01.2020

Nasi partnerzy