img

Zimowe spotkania na Mazurach - Marina Śniardwy Resort & SPA

www.marinasniardwy.pl

Marina Śniardwy Resort & SPA to znakomite miejsce na organizację konferencji również w okresie zimowym. Hotel rozpoczął działalność w 2016 roku i już zdołał zdobyć uznanie wśród klientów biznesowych. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Nowe Guty, a jego sąsiedztwo stanowi Jezioro Śniardwy i malownicza przyroda.

Hotel Marina Śniardwy Resort & SPA specjalizuje się w organizacji konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Wydarzenia odbywające się w obiekcie to gwarancja sukcesu, głównie za sprawą kompleksowej obsługi, zaangażowania personelu oraz najwyższego poziomu świadczonych usług. Hotel dysponuje salą szkoleniowo-wykładową, którą można podzielić na dwa mniejsze pomieszczenia. Zaplecze konferencyjne obiektu pozwala na zorganizowanie spotkania nawet dla 50 uczestników w układzie teatralnym. Sala posiada profesjonalne wyposażenie w postaci projektora multimedialnego, ekranu, systemu nagłaśniającego oraz flipchartu. Uczestnicy spotkań maja również zapewniony bezpłatny dostęp do internetu.

Marina Śniardwy Resort & SPA oferuje nocleg w komfortowych pokojach, doskonałą kuchnię, przerwy kawowe oraz parking. Co więcej z myślą o klientach biznesowych obiekt przygotował rozbudowaną propozycję integracji. W okresie zimowym uczestnicy wydarzeń firmowych mogą skorzystać z: mazurskich stoków narciarskich, zimowych spływów kajakowych, ice curlingu, żeglarstwa lodowego wędkarstwa podlodowego, kuligów, sportów ekstremalnych: snowkitingu, iceboardingu, nurkowania podlodowego oraz wielu innych atrakcji.

Nasi partnerzy