Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Ełk - 2 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

ul. Kazimierza Pułaskiego 11, Ełk

Chruściele 47, Ełk

Sale konferencyjne w okolicy Ełk

Hotel Mikołajki *****
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     720
Największa
sala
img     210
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hotel Ognisty Ptak
Logo ośrodka
img      4
sale
konferencje
img     160
Największa
sala
img     100
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hotel Robert`s Port **** Lake Resort & SPA
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     200
Największa
sala
img     310
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
img

Ełk – miejsca na szkolenie i konferencje

Podróżując po Mazurach trudno nie zawitać do Ełku. Piękne jezioro i pozostałości Zamku Krzyżackiego na wyspie pośrodku jeziora to naprawdę bajeczny widok. Początkowo drewniany zamek postawił w tym miejscu słynny z Bitwy pod Grunwaldem Ulrich von Jungingen. Zamek był palony i odbudowywany, a do lat 70 XX wieku znajdowało się w nim więzienie. Jednym z częściej odwiedzanych turystycznie miejsc jest Muzeum i Ełcka Kolej Wąskotorowa, wpisana do rejestru zabytków. Możliwe są również podróże tą urokliwą kolejką, piękne widoki i niezapomniany klimat kolejki sprawia, że ta niespieszna podróż zapisuje się na długo w pamięci pasażerów. Będąc w okolicach dworca kolejki wąskotorowej, warto zajrzeć do Skansenu Pszczelarskiego, gdzie poznamy historię pozyskiwania „płynnego złota” oraz zapoznać się z tajnikami pracy i sprzętem wykorzystywanym przez bartników.
Ciekawostką Ełku jest „Muzeum Kropli Wody”, to zabytkowa wieża ciśnień udostępniona turystom, a muzeum opowiada historię i zasady działania samej wieży. Rozrywkę wodną w Ełku oprócz czystego jeziora zapewnia również Park Wodny, gdzie można popływać w basenie sportowym, skorzystać z hydromasażu, biczy wodnych, sauny, zjeżdżalni i wielu innych atrakcji zarezerwowanych nie tylko dla dzieci. Aktywny wypoczynek zapewni też dostępna w mieście Ścianka Wspinaczkowa, która zadowoli początkujących i doświadczonych amatorów wspinaczki. Dzieci będą zachwycone wizytą w klockowi, gdzie oprócz znanych, małych klocków znajdują się potężne klocki konstrukcyjne, przeprowadzane są też zajęcia z animacji i robotyki.

Ełk


Odwiedzając Ełk w lipcu zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu Ognia i Wody – organizowanym na Plaży miejskiej, gdzie oprócz pokazów pirotechnicznych odbywają się koncerty i imprezy towarzyszące. Również w lipcu odbywa się MULATKA – czyli przegląd najpopularniejszych polskich kabaretów. W pobliskim Grajewie dzieci i rodzice mogą poznać drogę, jaką pokonuje mleko od pozyskania do domowej lodówki. W zabawny sposób i z nastawieniem na aspekty edukacyjne, wszystkiego o mleku dowiemy się w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka. Jednym z najciekawszych zdaniem turystów miejsc w okolicy, jest zapewne znajdujący się w Reglu „Dom do góry nogami”, który został wyposażony między innymi w ruchome meble i sprzęty, lejącą się do góry wodę, a nawet „odwrócone” akwarium. Wiele atrakcji znaleźć można również w sąsiednim powiecie giżyckim, który oferuje między innymi zwiedzanie XIV wiecznego Zamku Krzyżackiego i słynnej Twierdzy Boyen – jednej z najlepiej zachowanych budowli fortyfikacyjnych w kraju.

Sale konferencyjne w Giżycku - 54 km od Ełku

Sale konferencyjne w Mikołajkach - 66 km od Ełku

Sale konferencyjne w Mrągowie - 90 km od Ełku

Sale konferencyjne w Olsztynie - 150 km od Ełku

Sale konferencyjne w Ostródzie - 207 km od Ełku

Nasi partnerzy