Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje

Mrągowo - 5 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Mrągowo Resort&Spa
Mrągowo
Hotel Mrągowo Resort&Spa
Hotel Mrągowo Resort&Spa

http://www.mragoworesort.pl

img   7
sal
konferen-
cyjnych
img500
Naj-
większa
sala
img428
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

ul.Jeziorna 1b, Mrągowo

ul. Roosvelta 25a, Mrągowo

Jaszczurza Góra 22,24, Mrągowo

Jaszczurcza Góra 28, Mrągowo

Sale konferencyjne w okolicy Mrągowo

Mikołajki Resort & Spa***
Logo ośrodka
img      7
sal
konferencyjnych
img     260
Największa
sala
img     305
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hotel ZAMEK RYN
Logo ośrodka
img      10
sal
konferencyjnych
img     1000
Największa
sala
img     350
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hotel Mikołajki *****
Logo ośrodka
img      3
sale
konferencje
img     720
Największa
sala
img     210
Miejsc
noclegowych
Zobacz pełną prezentację obiektu
img

Mrągowo - miejsca na szkolenie i konferencje

Mrągowo to miasto znane nie tylko melomanom i entuzjastom Festiwalu Muzyki Country, turystów przyciągają również cztery piękne jeziora, ciekawa historia okolicy i wiele atrakcji rekreacyjnych. Pierwsze pisemne świadectwa, mówiące o istnieniu Mrągowa sięgają początków XIV wieku, a prawa miejskie nadał miastu na początku XV wieku Wielki Mistrz Konrad von Jungingen. W centrum mrągowskiego Rynku uwagę zwraca Ratusz i przyległe, zabytkowe kamieniczki. Brukowane ulice i pruska architektura tworzą niesamowity klimat miasta. W centrum miasta można też znaleźć Strażnicę Bośniacką – co ciekawe, budynek ten widnieje na najstarszym sztychu przedstawiającym miasto.
W mrągowskim parku im. Władysława Sikorskiego, znajduje się Wieża Bismarcka, to jeden z wielu tego typu obiektów występujących na Mazurach. Wieża jest dostępna dla turystów i stanowi wspaniały punkt widokowy. Spacerując po promenadzie nad jeziorem Czos, warto zwrócić uwagę na molo, Amfiteatr i dobrze utrzymaną miejską plażę. Fani militariów i historii, zapewne nie ominą Muzeum Sprzętu Wojskowego, gromadzone przez kilka lat eksponaty to ciekawy zbiór ponad 50 dział, armat i pojazdów wojskowych. Amatorzy sportów zimowych powinna zadowolić Góra Czterech Wiatrów - kilkadziesiąt hektarów terenu, wyciąg narciarski i kilka tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, zapewnią rozrywkę zarówno początkującym jak i doświadczonym narciarzom.

Mrągowo


Będąc w Mrągowie można się też przenieść na chwilę do klimatów Dzikiego Zachodu. Miasteczko westernowe Mrongoville – daje możliwość zwiedzenia kowbojskiego salonu, być świadkiem napadu na bank, pojedynków rewolwerowców, a także spróbować charakterystycznych potraw meksykańskich lub spróbować swoich sił na strzelnicy. Poszukujących wydarzeń kulturalnych, Mrągowo zaprasza na wspomniany Festiwal Muzyki Country – kilkadziesiąt tysięcy gości, wspaniałą muzyka, pokazy motocykli i samochodów terenowych oraz wszechobecne kowbojskie stroje, tak przez kilka dni wygląda miasto. Zapraszamy również na Mazurską Noc Kabaretową – gromadzącą najlepszych polskich kabareciarzy, Festiwal Kultury Kresowej lub popularne koncerty Disco Pod Żaglami. W niedalekiej odległości od Mrągowa znajduje się równie popularna mazurska miejscowość – Mikołajki, można tam odbyć rejs statkiem Żeglugi Mazurskiej, zwiedzić jedną z największych na Mazurach Wioskę Żeglarską, która może przyjąć 250 żaglówek lub oddać się bajecznej zabawie z wieloma atrakcjami wodnymi w Tropikana Aquaparku – największym obiekcie tego typu w regionie.

Sale konferencyjne w Mikołajkach - 23 km od Mrągowa

Sale konferencyjne w Giżycku - 43 km od Mrągowa

Sale konferencyjne w Olsztynie - 61 km od Mrągowa

Sale konferencyjne w Ełku - 90 km od Mrągowa

Sale konferencyjne w Ostródzie - 118 km od Mrągowa

Nasi partnerzy