img

Hotel Anders – niepowtarzalne eventy dla biznesu

www.hotelanders.pl

Hotel Anders jest czterogwiazdkowym hotelem na Mazurach, który wyróżnia się bogatą ofertą eventów dla klientów biznesowych. Obiekt świadczy usługi związane z organizacją spotkań firmowych, konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych, a także towarzyszących im niepowtarzalnych atrakcji.

Hotel posiada 20-letnie doświadczenie w przygotowywaniu wydarzeń dla klientów biznesowych i doskonale zna branżę MICE. Kompleksowa oferta obiektu w połączeniu z jego ogromnym potencjałem organizacyjnym gwarantują zakończenie sukcesem wszystkich spotkań firmowych. Każdego roku w Hotelu Anders odbywa się blisko 300 wydarzeń biznesowych i eventów.

Zaplecze konferencyjne obiektu składa się z sześciu profesjonalnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 630 mkw. W pomieszczeniach możliwe jest przeprowadzenie spotkań dla grup od 18 do 140 uczestników. W celu spełnienia potrzeb organizatorów większych wydarzeń, możliwe jest połączenie trzech sal kongresowych i stworzenie tym samym przestrzeni nawet dla 500 gości. Każde z pomieszczeń oferowane jest z pełnym wyposażeniem multimedialnym i technicznym.

Niewątpliwy atut Hotel Anders stanowi rozbudowana oferta eventów dla biznesu. Niezależnie od pory roku i liczebności grupy, obiekt zapewnia szeroki wachlarz atrakcji wewnątrz hotelu oraz na 11-hektarowym terenie zewnętrznym.

Data publikacji: 25.04.2017

Nasi partnerzy