img

Hotel Masuria – konferencje w wyjątkowym klimacie

www.hotelmasuria.pl

Masuria Hotel & Spa jest atrakcyjnym kompleksem konferencyjno-wypoczynkowym, w którym organizowane są profesjonalne wydarzenia biznesowe. Obiekt położony jest w miejscowości Worliny, w otoczeniu pięknych mazurskich jezior i lasów.

Hotel dysponuje nowoczesnym, klimatyzowanym centrum konferencyjnym, mogącym pomieścić nawet 300 gości. W jego skład wchodzą cztery w pełni wyposażone sale: Złota, Niebieska, Bankietowa oraz Kinowa. Kompleksowo przygotowana przestrzeń oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów sprawiają, że obiekt jest w stanie zrealizować nawet najwyższej klasy spotkania biznesowe.

Hotel Masuria oferuje specjalne pakiety i atrakcje dla organizatorów wydarzeń firmowych w obiekcie. Klienci mogą skorzystać ze atrakcyjnego pakietu spa dla grup, zakupić vouchery pobytowe, skorzystać z darmowych atrakcji bądź wybrać uroczystą kolację dla pracowników. Dodatkowo hotel udostępnia kameralne pokoje VIP, które znakomicie sprawdzają się w czasie mniej oficjalnych spotkań.

Po udziale w konferencji, hotel oferuje odpoczynek w centrum wellness & spa lub na prywatnej plaży, gdzie możliwe jest aktywne uprawianie sportów wodnych. W obiekcie funkcjonuje także znakomita restauracja, która dba o potrzeby kulinarne gości.

Data publikacji: 31.03.2017

Nasi partnerzy