img

Przystań Hotel & Spa powiększyło się o nowe centrum konferencyjne

www.hotelprzystan.com

Kolejna faza rozbudowy obiektu Przystań Hotel & Spa dobiegła końca. W obrębie kompleksu otwarto nowoczesne Multimedialne Centrum Konferencyjne, które umożliwi organizację wydarzeń biznesowych dla grup do 450 osób. Efektem prac prowadzonych w obiekcie jest jednocześnie powiększenie bazy noclegowej o przeszło dwadzieścia nowych pokoi.

Przystań Hotel & Spa jest wyjątkowym obiektem zlokalizowanym w Olsztynie, tuż nad jeziorem Ukiel. W wyniku prowadzonej w ostatnim czasie rozbudowy kompleks zyskał ponad 500-metrową przestrzeń biznesową. W jej skład wchodzi nowoczesna, klimatyzowana sala konferencyjna, która przy wyborze ustawienia teatralnego jest w stanie pomieścić nawet 450 gości. Pomieszczenie posiada pełne wyposażenie multimedialne i jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom organizatorów spotkań.

Poza Multimedialnym Centrum Biznesowym obiekt może pochwalić się również wprowadzeniem nowego systemu interaktywnej telewizji, której zasięg obejmuje cały kompleks hotelowy. Co więcej w wyniku rozbudowy powstały 23 wygodne pokoje, które zwiększyły dotychczasową bazę noclegową do 150 (łącznie z apartamentami).

Na gości odwiedzających Przystań Hotel & Spa czekają liczne atrakcje w postaci kortów tenisowych, boisk, plaży, znakomitej restauracji, a także strefy Wellness z basenem, saunami, siłownią oraz SPA.

Data publikacji: 23.05.2017

Nasi partnerzy