img

Wyjątkowe pakiety SPA dla Biznesu w Hotelu Anders****

www.hotelanders.pl

Czterogwiazdkowy Hotel Anders jest obiektem konferencyjnym zlokalizowanym na Mazurach. Hotel wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w organizacji wydarzeń biznesowych oraz ofertą niepowtarzalnych eventów. Decydując się na Hotel Anders otrzymujemy gwarancję kompleksowej obsługi i realizacji usług na wysokim poziomie.

Położony w Starych Jabłonkach obiekt posiada w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne i duży potencjał organizacyjny. Spotkania biznesowe w hotelu przebiegają pod znakiem profesjonalizmu, dopracowania szczegółów oraz szerokiego wsparcia event managerów. Najwyższy standard usług świadczonych przez obiekt podkreślają liczne nagrody i wyróżnienia.

Z myślą o klientach podróżujących w celach związanych z pracą Hotel Anders**** przygotował wyjątkowe Pakiety Spa dla Grup. Specjalna oferta pozwala na skorzystanie usług proponowanych przez hotelowe spa, w ramach odpoczynku po intensywnej konferencji. Pakiety pozwalają uczestnikom spotkań firmowych na chwilę relaksu i wypoczynek w luksusowych warunkach.

Klienci biznesowi mają do wyboru pięć zróżnicowanych Pakietów Spa. Ich ceny kształtują się od 110 do 420 zł za osobę. Każdy pakiet zawiera zestaw trzech zabiegów relaksacyjnych do wyboru bądź wszystkie opcje łącznie. Oferta skierowana jest do grup, których liczebność wynosi minimum pięć. W celu skorzystania z oferty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja w dziale marketingu i sprzedaży.

Data publikacji: 20.12.2016

Nasi partnerzy